Zadbaj o pupila na wiosnę

Przyszła wiosna, a wraz z nią słoneczne dni, zielone parki i więcej energii do codziennych obowiązków. Aktywniej spędzamy czas, korzystając z rowerów zamiast komunikacji miejskiej czy spędzając wieczory na świeżym powietrzu. Nasze czworonogi również odczuwają pozytywne strony ciepłych miesięcy. Chętniej i dłużej z nimi spacerujemy, często wyjeżdżamy na wycieczki, zapewniając im i sobie dużo atrakcji i ruchu. W związku ze wzmożonym ruchem należy zadbać, aby pies był odpowiednio zabezpieczony, w wygodny ale pewny sposób. Jakie propozycje dla właścicieli psów możemy zaproponować, aby ten aktywny czas był bezpieczny?

Podwójna smycz dla psa

Masz więcej niż jednego pupila? Wybierz podwójną smycz dla psa i ciesz się wygodą oraz brakiem obawy przed zaplątaniem. Podwójna smycz dla psa jest wyposażona w miękką rączkę, dzięki czemu zapewni Ci komfort trzymania. Smycz jest zrobiona z najlepszych materiałów, dzięki czemu i pies i właściciel są zadowoleni. Dzięki podwójnej smyczy dla psa spacer z dwoma psami nigdy nie będzie łatwiejszy!

Szelki dla psa

Nasz sklep all for dogs oferuje szelki wykonane z najwyższej jakości materiałów, a produkty są bezpieczne i atestowane. Zależy nam na szczęściu Twoim i Twojego czworonoga. Szelki dla psów z naszego asortymentu będą pasować zarówno dla psów niewielkich rozmiarów, jak i dużych – rozmiary są do wyboru. Szelki dla psa są wygodne, nie ograniczają ruchów pupili i gwarantują bezpieczeństwo podczas wyjść. Ich trwałość i odporność na wszystkie warunki pogodowe sprawią, że będą doskonale służyć przez długie lata. Podszyte są również siateczkowym materiałem oraz występują w różnych wariantach kolorystycznych. Wybierz dla psó klasyczne szelki norweskie lub szelki sportowe!

Obroże dla psa ALLFORDOGS.PL

Kochamy wszystkie czworonogi, dlatego jako marka tworzymy produkty komfortowe, które Twoje zwierzaki pokochają. W ofercie proponujemy obroże dla psa z regulacją zapięcia oraz obroże półzaciskowe w sportowym wydaniu. Zadbaliśmy o to, żeby Twój pies dobrze się czuł w obroży, dlatego obszyliśmy je ortalionowym, mięciutkim podszyciem. Wszystkie produkty w przyjazny sposób oddajemy zwierzętom do testów, a po ich zaakceptowaniu i aprobacie wprowadzamy do oferty. Zadowolony pies to zadowolony właściciel. Genialnym rozwiązaniem są według nas obroże dla psa ledowe, które nie pozwolą spuścić psa z oka. Wybierz coś z gamy bogatej gamy żywych kolorów.

Akcesoria dla psów

Nasza marka dostarcza tylko sprawdzone produkty wysokiej jakości, stale rozszerzając swój asortyment. Nasze akcesoria mogą Cię zainteresować szczególnie, jeśli jesteś fanem biegania z Twoim czworonogiem. Mamy dla Waszej sportowej dwójki pas do biegania ze smyczą w komplecie. Jeśli natomiast wolisz rower, sugerujemy uchwyt do roweru dla psa, dzięki niemu Twój pupil będzie mógł być blisko przy Twoim boku. Tworząc akcesoria dla psów kierujemy się wygodą użytkowanych akcesoriów zarówno dla właściciela jak i czworonoga. Sprawdź sam całą ofertę na naszej stronie ALLFORDOGS.PL i wybierz coś na wiosenne spacery ze swoim czworonogiem.